ايران اسكين

 

مرجع ابزارهای وبمستر ایران

 سه شنبه 25 خرداد 1400  

کدهای کاربردی
جلوگیری از انتخاب متن
جلوگیری از راست کلیک
زیباساز وبلاگ
فونت های زیباساز
کد شکل ماوس
خندانک های یاهو
جداکننده متن
آیکن های گرافیکی
زیباسازی مذهبی
عاشقانه
آویزهای زیباساز
زیباسازهای عروسکی
تصاویر هنری
زیباساز گرافیکی
سرگرمی
بازی آنلاین
مشاهده عکس
مشاهده عکس
مشاهده عکس
تبلیغات

جمله تصادفی
دانستنی ها
حدیث
عاشقانه
دکتر شریعتی
پیامک
پـَـــ نــه پـَـــ
سخنان بزرگان
تبلیغات

مختصری در مورد روشویی و دنیای مدل های روشویی

مختصری در مورد روشویی و دنیای مدل های روشویی

روشویی در دنیای امروزی جایگاه خاصی در طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی شما دارد ،این تنها طراحی برای زیبایی فضای حمام نیست ،باید این دقت را داشت که سرمایه در نظر گرفته شده هم از لحاظ کارآیی و هم دوام در اینده بسیار مهم می باشد .معمولا شما بعد از ساختن فضای بهداشتی حداقل 15 تا 20 سال از همان فضا استفاده خواهید کرد . پس با در نظر گرفتن همه شرایط موجود روشویی انتخابی بهتر داشته باشید .

با توجه به اینکه روشویی در طراحی ایرانی برای توالت و هم برای محیط حمام با این پیش فرض که اکثر حمام ها یا مستر بوده یا دارای توالت فرنگی می باشند مورد استفاده قرار میگیرد .

با ما همراه باشید تا با انواع روشویی و سپس انواع روشویی کابینتی بیشتر آشنا شوید.

انواع مدل روشویی

1. روشویی دیواری
دقیقا همانطور که از اسمشان پیداست برای نصب مستقیم بر روی دیوار طراحی شده اند و خروجی ها آن بصورت طراحی بیرونی بوده و دیده می شوند . این مدل برای حمام یا سرویس های مناسب می باشد که فضای کمی دارند و یا واقعا طرحی بسیار کوچک مد نظر شما باشد .استفاده از آن تضمین کننده صرفه جویی فضا برای چیدمان سایر المان ها در حمام یا سرویس شما می باشد .

روشویی دیواری

2. روشویی کابینتی
طراحی این مدل بیشتر برای قرار گرفتن توکار می باشد که تنها صفحه ای داخل کابینت دیده می شود ،این طراحی این قابلیت را به مالک می دهد که فضایی برای قرار دادن وسایل غیر ضروری داشته باشد . شما نیازی به نصب روشویی بر روی دیوار ندارید و همچنین در داخل فضایی قرار میگیرد که می تواند لبه ای برای ایجاد فاصله حتی تا 5 سانتی متر از لبه روشویی به شما بدهد .

روشویی

3. روشویی پایه دار
روشویی پایه ای که بیشتر ما با آن آشنا هستیم و در واقع طرح سنتی محسوب می شود که خود نیازهای خاصی را برطرف می کند . برای مثال به شما امکان پوشش مسیر عبور آب و فاضلاب را داده ،و همچنین محل نصب آن بسته به ارتفاع محل قرار گیری تاسیسات پایین می اید . مناسب برای فضاهایی که جای کمی دارید و باید بدانید که این نوع بر دیوار نصب می شود و پایه فقط حالت پوشش برای عبور تاسیسات دارد .

روشویی

4. روشویی گوشه ای

زمانی که شما فضایی بسیار کمی دارید و همچنین دیوار صافی برای جانمایی روشویی ندارید ،استفاده از طرح گوشه ای بسیار به کار شما می آید .این طرح در دو مدل پایه دار و دیواری در بازار موجود است که بسته به نیاز و شرایط سرویس های شما می توانید انتخاب کنید .

روشویی

5. روشویی فلت کابینتی یا رو کابینتی
طراحی مدرن تر نسبت به سایر مدل های کابینتی دارد و در واقع زمانی که شما سطحی صاف دارید و میتوانید سینک خود را روی آن قرار دهید بسیار مناسب می باشد .با این تفاوت که این مدل توانایی استفاده از سطح در شکل ها و حجم های مختلف برای سطح زیری خود به شما می دهد .لازم به ذکر است این سبک عمدتا زمانی که شما فضایی زیادی دارید مناسب تر می باشد .

روشویی

6. روشویی توکار یا سینک دفنی
زمانی که سینک شما داخل فضایی نصب می شود و کلا فضای گود سینک را می بینید ،سینک توکار گفته می شود .این نوع سینک زیبایی ظاهری خاصی دارد شما با سطحی تخت روبرو می شوید که سینک داخل ان قرار دارد و فضایی گود داخل سینک درون کابین پایین آن می باشد . بیشتر برای سرویس های با فضای بزرگ مناسب می باشد.

روشویی

پس از آشنایی با انواع مدل اکنون برای شما انواع شکل ظاهری را معرفی می کنیم .
سه نوع خاص از اشکال برای حوضچه روشویی وجود دارد .
1.روشویی دایراه ای :
برای فضای باز و نیاز به پوشش مناسب برای جلوگیری از پاشش آب بر روی سطوح مجاور سینک معمولا در نظر گرفته می شود .

روشویی

2.روشویی بیضی :
این طرح بیشتر برای کسانی که دنبال زیبایی بصری بوده و طرفدار طرحهای متفاوت هستند مناسب می باشد . در ضمن درایران بیشتر برای آرایشگاهها بیشترین کاربری را دارد .

روشویی

3. روشویی مستطیلی :
طرحهایی متفاوتی که در طی این چند سال بیشتر به کار می رود و همچنین تنوعی به طرحهای متداول روشویی داده است.

روشویی

جدا از آنچه که انتخاب می کنید ،موادی که در ساخت آن به کار رفته بسیار مهم و در انتخاب شما برای تمیزی و نگهداری در آینده بسیار مهم می باشد .
انواع روشویی به لحاظ جنس

روشویی سرامیکی
تقریبا عمده روشویی ساخته شده در ایران از جنس سرامیکی می باشد . ازآنجا که همه ما با کارکرد این نوع از لحاظ بهداشتی و دوام و زیبایی آشنا هستیم نیازی به توضیح بیشتر در این زمینه نیست .

روشویی پلیمری
مدل پلیمری ساخته شده از رزین پلی استر می باشد که با موادی از سنگ مرمر ترکیب شده اند .بروی این ساختار پوششی ژله ای برای مقاومت و یکپارچگی سطح اضافه می شود .این مدل بدلیل خصوصیات خود بسیار محبوب می باشند . اما به مرور زمان ممکن است سطح داخلی آن کدر یا مات شود .

روشویی کامپوزیت
طرح کامپوزیتی با رزین های اکریلیک و ترکیبات معدنی ساخته می شوند .این ترکیب باعث بوجود آمدن سطحی مقاوم و سبک و زیبا ارائه می دهد که جایگزینی مناسب برای سایر مدل ها در سطح وسیعی می باشد .

روشویی مسی
وقتی نیاز به جنسی گیرا و با کیفیت برای روشویی دارید می توانید از مس استفاده کنید . باید بگوییم که این گزینه با دوام و زیبا بودجه زیادی از شما طلب می کند.

روشویی چدنی
در رنگ های مختلفی طراحی و ساخته شده اند که ضخامت بسیار زیادی دارند و همچنین هرگز خراش بر نمیدارند .برای نظافت آن نیاز به صرف زمان زیادی نیست .برای نصب آن باید بدانید که چون وزن زیای دارد مراقبت زیادی در هنگام جابه جایی نیاز است .مدل چدنی باید برو روی ستون یا سطوح بسیار قوی و محکمی نصب کنید تا در مقابل وزن زیاد ان مقاومت داشته باشد .

روشویی استیلی
این مدل بسیار شبیه به سینک های ظرفشویی می باشد و به شما تمامی نیازها از جمله زیبای ظاهری مناسب و تمیزی و سلامت می دهد همچنین در مقابل لک های اب بسیار مطلوب می باشند .

انواع روشویی کابینتی
در چند سال اخیر طیف گسترده ای از طرح های مختلفی برای روشویی کابینتی ارائه شده است . سعی میکنیم با معرفی عمده طرح های پرطرفدار و زیبا ذهنیت بهتری برای شما بسازیم .

روشویی کابینتی با سینک برجسته
این مدل عمدتا برای فضاهایی باز و دارای جا نمایی گسترده به کار میروند و چون اغلب کابین بزرگی در زیر خود دارند برای نگه داری حوله ها و همچنین لوازم شوینده بسیار مناسب و پرکاربرد می باشند . انواع کاسه برای این مدل از پلیمری تا فلزی و سنگی و همچنین سرامیکی در بازار موجود می باشد .

روشویی

روشویی کابینتی با توالت فرنگی
این سبک روشویی کابینتی بسیار به ندرت در ایران دیده می شود . جزء طرح های خاص می باشد که دارای کاربرد متفاوت هم برای توالت و هم شستن دست و صورت در فضاهای که جا نمایی بسیار اهمیت دارد می باشد . تامین کننده فضای توالت و همچنین فضایی برای لوازم بهداشتی می باشد .

روشویی

روشویی کابینتی با کاسه رو کار یا فلت
این طرح که بسیار پرطرفدار و جذاب هم می باشد . فضایی مجزا برای کاسه و کابین دارد . خود این طرح در دو مدل کابین به صورت کنسول و کابین بصورت ایستاده در بازار می باشد . برای زیبای بیشتر انواع کاسه متفاوت را میتوان با کابین ست نمود و عمدتا برای فضاهای متوسط کاربرد بهتری دارد .

روشویی

روشویی کابینتی با طرح کابین باز
طرحی مدرن از انواع مدل های کابینتی که دیدگاه و طرفدار خاص خود را دارد . البته با توجه به نوع فضا بسیار بعید به نظر می رسد برای نگهداری حوله و لوازم بهداشتی مهم مناسب باشد و بیشتر حالت دکور برای فضای زیر کاسه دارد . این مدل ها مناسب برای فضای کوچک نیز می باشند .کاسه ها روکار بوده و بیشتر دایره ای شکل می باشند .

روشویی

روشویی کابینتی برای طبقات سنگی یا طرح سنگ
برای این مدل ابتدا سطحی صاف و با طبقات در زیر آن با چوب طرح سنگ و یا سنگ های کورین و یا سنگ های موجود در بازار می سازند . سپس از کاسه های رو کار بر روی سطوح استفاده می کنند .فضای خاصی در زیر سطح کاسه موجود نیست و بیشتر حالت زیبایی برای دکور دارند . بسته به نوع سنگ باید گفت این مدل مستلزم هزینه های زیادی خواهد بود .

روشویی

روشویی کابینتی پایه دار
برای فضاهای مرطوبی مانند سروویس بهداشتی همچنین برای حمام که دائما در معرض اب و بخار می باشد همیشه خطر پوسیدگی کابینت های چوبی را تهدید می کند البته بسیاری از این کابین ها از جنس پی وی سی یا با روکش پی وی سی می باشند . ولی بنا به دلایل گفته شده و همچنین زیبایی متفاوت کابینت های پایه دار این نوع طرح نیز مرسوم شده است .

روشویی


حمایت از سایت با ۱ کلیک:


قالب های تصادفی

       

محصولات فروشگاهیفال روزانه

تبلیغات


قالب وبلاگ
قالب های وبلاگ
قالب سه ستونه وبلاگ
قالب دو ستونه وبلاگ
قالب های ویژه همکاران
پایان زمین با ورود این سیاه چاله
ابزارهای مفید
عشق سنج آنلاین
نمایشگر آمار آلکسا
چت روم برای وبلاگ
ذکر ایام هفته
جدول لیگ فوتبال
نظرسنجی حرفه ای
نمایش افراد آنلاین
ابزار لودینگ
هدایت به بالای صفحه
دیکشنری آنلاین
ایجاد فرم تماس
ایجاد گالری تصاویر
نمایش اوقات شرعی
ابزار تقویم جلالی
نمایش رتبه سنج گوگل
مترجم سایت
نمایشگر آی پی
ابزار جستوجوی گوگل
ساخت کد صوتی آنلاین
پیغام ورود و خروج سایت
آپلود عکس
فال و طالع بینی
فال حافظ
فال عشق
فال کلیکی
فال انبیاء
فال روزانه
طالع بینی هندی
طالع بینی ازدواج
خرید رپورتاژ
بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران از تصفیه آسا
میز مدرن وود تک
چگونه عیوب ظرفشویی را پیدا کنیم؟
سقف حیاط خلوت جهان نورگیر
لباس نظامی سایه روشن
لمینت سرامیکی سپیدنت
سوشیال سیگنال چیست
پنل اس ام اس مخابرات چیست
لیست قیمت جراحی زیبایی شکم و بینی
نمایندگی فروش لاستیک در تهران
آموزش ایچیموکو با کریس
پی جو بهترین مراکز آموزش شیراز را بشما معرفی می نمایند
فروشگاه اینترنتی ایران نیاز ، فروش انواع پوشک بچه
معرفی دو برند تلویزیون
فروش یخچال دوقلو ال جی و سامسونگ
چطور یک شرکت مطمئن ثبت کنیم؟
تور کیش و ارزانترین هتل‌های کیش کدامند؟
تفاوت قیمت ماشین ظرفشویی ال جی و بوش
اطلاعاتی در مورد نحوه خرید و فروش بیت کوین و صرافی های ارز دیجیتال
خرید و فروش و قیمت انواع نهال گردو
انواع اجاره ون چقدر است ؟کرایه ون چگونه است؟
جدیدترین قیمت پنجره دوجداره
آشنایی با تور سنت پترزبورگ آژانس گردشگری دلتابان
محسن یگانه , از دیروز تا امروز خواننده محبوب پاپ
لوله و اتصالات یو پی وی سی
آرون افشار , خواننده آهنگ جانم باش
بهترین کفپوش سالن ورزشی
تجهیزات استخر
ماکان بند، درگیری گروه ماکان باند با یاس ( یاسر بختیاری )
خرید بک لینک دائمی خرید ستیل الکل تبلیغات در اینستاگرام دستگاه کپی خرید شارژ  
کابل RG59 ترکیبی 305 متری فال عطسه خرید عمده کلید و پریز عمده فروشی لوازم الکتریکی خرید بک لینک  
ریسه RGB هفت رنگ زنگ دینگ دانگ ماهان فروشگاه لوازم ورزشی شایان اسپرت سه راهی صنعتی فرحان الکتریک لامپ کم مصرف  
داروخانه دکتر دیلی استارت مهتابی جنرال لیست پارت فروشگاه میهن الکتریک خرید بک لینک  
بهترین جراح خانم بواسیر پروژه ستین دانلود فیلم خرید لاجر باکس عمده فروشی لامپ  

کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به  ايران اسكين می باشد.
[ ایران اسکین ] Www.IranSkin.Com © 1390 - 1398